Pierwsze urodziny bloga – Happy Birthday MayaBobo!

Pierwsze urodziny bloga – Happy Birthday MayaBobo!

Dzisiaj świętujemy pierwsze urodziny bloga!!!!!  Mimo że dopiero od kilku miesięcy działa on na „poważnie” bo wiele czasu zajęło mi tworzenie go od strony graficznej itd. (o wiele więcej niż się spodziewałam) to 1 kwiecień jest tym właśnie dniem kiedy zdecydowałam się na zakup hostingu i własnej domeny. I odwrotu już nie było! Powstały też pierwsze ‘próbne’ wpisy!  I oto jesteśmy! Ja i mój blog. No i jeszcze moja mała rodzinka, która od czasu do czasu się tu przewija w różnych wpisach 🙂

Powiem wam tak- to był niesamowity rok! Momentami trudny i wyczerpujący ale niesamowity. Blog pomógł mi wyrwać się z tzw.  ‘marazmu’ i dodał wiatru w skrzydła. To dzięki niemu poznałam wielu niesamowitych ludzi i uświadomiłam sobie co chcę, a czego nie. Co lubię a czego nie i co jest dla mnie w życiu istotne. Blog był tym czymś, co pomogło mi znowu zajrzeć w głąb siebie i poszukać tej dziewczyny sprzed lat- uśmiechniętej, trochę beztroskiej i dużo mniej przejmującej się tym “co ludzie powiedzą”.

I mimo że prowadzenie bloga to ogromne nakłady pracy i energii to mnie pomógł odpocząć. Pomógł mi popatrzeć na pewne sprawy trochę mniej na poważnie i z przymrużeniem oka. Po 8 godzinach w pracy z prawem podatkowym w roli głównej, z ogromną przyjemnością zasiadam przed komputer, bloguję i odpoczywam:-)

Czego głównie nauczył mnie ten rok blogowania? Przede wszystkim tego, że nie ma rzeczy niemożliwych! Że warto walczyć o swoje marzenia i nigdy nie jest za późno na zmiany. Od wielu lat marzył mi się blog ale nigdy czasu nie było, a może trochę i motywacji. Ale ten rok znowu potwierdził, że czas mamy na to na co chcemy mieć. Mam nadzieję, że będzie on i dla was inspiracją do działania i dobrych zmian.

A wiecie, że to miał być zupełnie inny blog? Miał być małą dokumentacją naszego codziennego życia na emigracji i taką naszą małą pamiątką na przyszłość . Ale szybko zaczął żyć własnym życiem i stał się takim moim małym miejscem na ziemi gdzie życie w końcu nie przelatuje mi przez palce i do którego zaglądam każdego wieczora z prawdziwą przyjemnością. I mam nadzieję, że jeśli jeszcze tak nie jest, to że MayaBobo.com stanie się takim miejscem i dla was- waszym małym wieczornym rytuałem, do którego będziecie ochoczo zaglądać 🙂

Dziękuje wam 🙂

Dzisiaj pierwsze urodziny bloga i korzystając z tej okazji chciałabym wam bardzo serdecznie podziękować. Dziękuję, że ze mną jesteście! Dziękuje wam za wasze komentarze pod wpisami i na fanpagu facebookownym bloga. Dziękuje za wasze wszystkie lajki, udostępnienia i za maile które coraz częściej do  mnie wysyłacie z różnymi zapytaniami. Nawet nie wiecie ile satysfakcji przynosi i jak bardzo motywuje świadomość, że jesteście ze mną i czytacie!

I jeszcze jedno! Dajcie znać jakie treści chcielibyście widywać na blogu częściej, co wam sie u  mnie podoba a co nie. A może jest coś co waszym zdaniem powinno na blogu się pojawić? Ten blog tworzę dla siebie ale w dużej mierze i dla was,  dlatego dołożę wszelkich starań aby spełniał wasze oczekiwania. Wszystkie komentarze i sugestie mile widziane. I bez obrażania się- obiecuje!

Z okazji urodzin kilka naszych ostatnich zdjęć bo usłyszałam ostatnio, że trochę mało mnie tu widać 🙂

mama i córka

 

 

mama z córką

❤❤❤❤#family #love #happiness

Komentarzy: 6

 1. Patrycja
  2 kwietnia 2017 / 11:30 AM

  Wszystkiego najlepszego dla Mayabobo!
  Dużo wspaniałych pomysłów, motywacji i odwagi.
  Tak, ja tak mam, ze z niecierpliwoscią czekam na kolejne wpisy. Uwielbiam Twoje poczucie humoru Aniu i lekkość z jaką podchodzisz do wielu spraw.
  Kosmetyczne nowinki są baaardzo duża wskazówka dla mnie maniaczki
  Odnajduję się w Twoich realiach, bo to co nas łączy to życie na emigracji i ogromna miłość do rodziny, dla której jesteśmy gotowe poświecić bardzo dużo.
  Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

  • Ania
   Autor
   4 kwietnia 2017 / 7:21 PM

   Dziękuję Ci bardzo- kochana jesteś! Ściskam mocno!

 2. Ewelina
  1 kwietnia 2017 / 3:46 PM

  Wszystkiego Najlepszego Mayabobo 😉

  • Ania
   Autor
   4 kwietnia 2017 / 7:20 PM

   Dziękuję Ci moja stała czytelniczko 🙂 Buziaki

 3. 1 kwietnia 2017 / 9:16 AM

  Aniu wszystkiego dobrego i trzymam mocno kciuki na przyszłość 🙂

  • Ania
   Autor
   4 kwietnia 2017 / 7:19 PM

   Dziękuję Ci bardzo Agnieszko 🙂 xx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *