Planer Jo&Judy- Design the Life you Love

Planer Jo&Judy- Design the Life you Love


Grudzień to jeden z moich ulubionych miesięcy w roku. Uwielbiam te wszystkie przygotowania do świąt, zakupy (wiadomo), choinkę, oświetlone domy. I coś jeszcze… Grudzień to czas na przygotowanie nowiutkiego planera na przyszły rok. Uwielbiam wpisywanie urodzin bliskich mi osób, zapełnianie pierwszych kartek, przyklejanie różowych naklejek i planowanie…. 😊

I tak każdego roku o tej porze, zaraz po świętach, ale jeszcze przed Sylwestrem, staramy się z mężem „zaplanować” przyszły rok. Myślimy już o rozplanowaniu urlopów, większych wydatków i takich tam. Rozwodzimy się jakieś pięć razy w trakcie owego planowania więc trudno byłoby mi napisać, że jest to łatwe i przyjemne.  Często rozkładamy też cały proces na raty, w zależności od tego jak duży opór stawia mąż (zwłaszcza przy sekcji większych wydatków). Ale generalnie zawsze nam się udaje odnieść sukces i jest po mojemu 😊 Z doświadczenia wiem, że sama siła perswazji nie wystarczy i dobry planer to podstawa!

Planer na przyszły rok wybieram na długo przed końcem starego. Zazwyczaj już w okolicach października przeglądam fotki dziewczyn na Instagramie, sprawdzam moje ulubione marki i ich oferty.

W tym roku padło na planer, którego jeszcze ze dwa lata temu niewątpliwie bym nie kupiła- planer Jo&Judy. Dlaczego? Z uwagi na jego „minimalistyczne wnętrze”!


Zwykle gustowałam w planerach kolorowych, pięknie wydanych, z całą masą fikuśnych tabelek, życiowych porad, motywujących i inspirujących cytatów. I wiecie co? Fajnie się to wszystko oglądało, ale zdecydowanie gorzej wypełniało. A już o noszeniu w torebce takiej ciężkiej „księgi” nie wspomnę.

U mnie kartka i długopis to podstawa, jakoś nie potrafię efektywnie korzystać z tych wszystkich iphonowych kalendarzy, przypominajek itd. To pewnie kwestia wieku, ale co tam. U mnie tradycyjny kalendarz musi być i kropka. Dlatego w tym roku postawiłam na coś dużo lżejszego, na coś co spokojnie mogę każdego dnia zabierać do pracy. I tym sposobem padło na planer Jo&Judy.

Mała waga to tylko jedna z jego zalet. Jest to planer naprawdę pięknie, porządnie wydany. Papier wysokiej jakości, fajne czcionki, piękna, kobieca okładka obszyta materiałem. Planer pięknie się prezentuje, a i w środku okazuję się być bardzo funkcjonalny. Mimo że w porównaniu do innych planerów, jego wnętrze może się wydawać dość ubogie i minimalistyczne, to zawiera wszystko, czego tak naprawdę potrzebujemy. Zresztą zajrzyjcie same 😊

Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy
Planer Jo&Judy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *