WYZWANIE – Naprawiamy poniedziałki #4

WYZWANIE – Naprawiamy poniedziałki #4

Dziewczyny dotarłyśmy na metę i dzisiaj ostatnia część naszego wyzwania. Mam nadzieję, że chociaż część z was dzielnie i wytrwale realizowała zadania poprzednich tygodni.  Poniedziałki to nie zawsze samo zło i tak naprawdę często wystarczy tylko zmienić swoje podejście i nastawienie.

A już dzisiaj, teraz ostania część!  Z tej okazji przygotowałam dla was co prawda tylko jedno zadanie ale jakże ważne. I chyba też najprzyjemniejsze….. Ja jestem zachwycona! 🙂

Przedłuż sobie weekend!

Nie moje drogie czytelniczki! Wcale nie mam tu na myśli poniedziałkowych wagarów, symulowania choroby, wzięcia jedno-dniowego urlopu itd itp. Mówiąc o przedłużeniu sobie weekendu, mam na myśli zaplanowanie czegoś na koniec dnia, co skutecznie będzie wam poprawiało humor i samopoczucie przez cały dzień. Może czas na nadrobienie zaległości z dawno nie widzianą koleżanką? A może jakieś małe wyjście do kina? Tak naprawdę nie ważne co wybierzecie! Może to być lekcja tańca czy zajęcia pilates- ważne abyście miały na co czekać. Pomyślcie- jestem pewna, że coś wam się uda wymyślić na poniedziałkowe popołudnie czy wieczór. Spróbujcie, a poniedziałki nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

I to byłoby na tyle jeśli chodzi o nasze poniedziałkowe wyzwania. Mam nadzieję, że zgodzicie sę teraz ze mną (przynajmniej po części), że poniedziałki to nie koniecznie powrót do szarej codzienności i obowiązków. Pewnie jeszcze nie raz będziecie narzekać i nie raz powiecie same do siebie- matko, znowu poniedziałek! Ale może będą też i takie dni, kiedy to dostrzeżecie  w poniedziałkach ten ogromny potencjał.

A jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości to oto kilka moich ulubionych powodów dla których warto lubić poniedziałki:

  1. Wszystkie wakacje, ferie i inne takie tam zaczynają się właśnie w poniedziałki!
  2. U nas w UK to w poniedziałki właśnie możemy się cieszyć Bank Holidayami, czyli dniami ustawowo wolnymi od pracy.
  3. Fajnie jest w poniedziałek rano podzielić się zdarzeniami z weekendu ze swoimi znajomymi z pracy. A czasem jeszcze fajniej jest posłuchać ich 🙂
  4. Poniedziałek to dobry dzień, żeby coś zacząć!
  5. Poniedziałek to nowy początek, nowy tydzień wyzwań i pole do popisu. Poniedziałek test dla mnie często jak nowy zeszyt, który z niecierpliwością i ekscytacją otwieram i zapisuje po swojemu.
  6. Bo zostało jeszcze tylko 5 dni do weekendu 😉 – to akurat powód mojego męża haha

No więc jak to naprawdę jest u was? Lubicie te poniedziałki czy nie? I dlaczego?????

A Ci z was, którzy dopiero co do nas dołącazyli- zapraszam na poprzednie wpisy z naszego wyzwania!

Tydzień pierwszy:  Zobacz TUTAJ

Tydzień drugi: Zobacz TUTAJ

Tydzień trzeci: Zobacz TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *